פינות אוכל נפתחת

פעם, לפני כמה שנים, הייתה נטייה לבנות בתים ממש גדולים, מה שאפשר לרהט אותם באופן חופשי. כיום הבנייה של הבתים הצטמצמה, ורבים הם מבעלי הבתים שמוצאים את עצמם מתפשרים כל הזמן בקנייה של רהיטים. דוגמה לזה אפשר לראות בבחירה של פינת האוכל. אבל הסירו כל דאגה מעל ללבכם, אתם ממש לא חייבים יותר להתפשר בבחירה של פינת האוכל, אתם פשוט צריכים לבחור בהיתכנות של פינת אוכל נפתחת. מדובר אודות דרך נהדרת למקסם את החלל של פינת האוכל או של המטבח שעומד לרשותכם. כאשר אתם בפורום של בני המשפחה המצומצמת, תשאירו אותה סגורה; ואילו כאשר מגיעים אליכם אורחים לארוחה, פשוט תפתחו אותה לרווחה, וכך תוכלו לארח בכבוד את האורחים שלכם.

איזה פרטים צריך לברר לפני בחירת פינת אוכל נפתחת?

בדיוק כמו לפני כל רכישה של מוצר, גם כשרוכשים פינת אוכל נפתחת, יש לבצע חקר מקדים מבעוד מועד. עליכם למדוד את השטח של אזור פינת אוכל, ולשוב ולמדוד בחנות את פינת האוכל הנפתחת, לחזור לביתכם, ולהבין אם יש לכם מספיק מקום בחלל שבו תוצב פינת האוכל הנפתחת. תנסו למצוא את הסגנון שמועדף עליכם, מה הכי מדבר אליכם, מה ייראה נהדר בפינת האוכל שלכם. תגדירו כמה כיסאות אתם צריכים בפועל, כאשר פינת האוכל סגורה, ואז תחליטו כמה מושבים ברצונכם להוסיף לה.

מה יקדם את ההחלטה שלכם לרכוש פינת אוכל נפתחת?

כאשר אומרים ביחד את שלושת המלים – פינת אוכל נפתחת, הן ממש מעידות על עצמן, על המהות ועל התפקיד שלהן. הרעיון המרכזי שלה הוא יצירת יותר מושבים בפינת האוכל בשביל אירועים ספציפיים, ולמטרות אירוח, יהיו אשר יהיו. מה שחשוב, רגע לפני הרכישה, שיקדם את ההחלטה שלכם, בא לידי ביטוי שהיא צריכה להיות פונקציונלית, משמע – לספק כיסאות בדיוק למספר בני הבית, כל עוד היא סגורה. על מנת ליהנות מפינת האוכל הנפתחת, בבוא האורחים שלכם, כל שנדרש ממכם הוא רק לפתוח את פלטת שולחן פינת האוכל משני קצותיה, להניח את הקרשים עליהן לתוך הפתחים, לדחוף שוב את פלטת השולחן, לסגור הכול, וכמובן להוסיף עוד כיסאות כמספר המוזמנים שלכם.