חדר השינה שלכם הוא אולי החדר הכי חשוב בבית ולכן אתם גם צריכים לרצות שהוא יהיה גם מזמין וגם נעים כמה שרק אפשר. יש כמה דברים חשובים שצריכים להיות בחדר השינה בשביל שתוכלו להיכנס לאווירה שונה ורגועה יותר אשר תעטוף אתכם. אספנו עבורכם את מיטב המידע לתוך מדריך אחד על חדרי שינה. המשיכו לקרוא ותקבלו עוד פרטים שחשוב לדעת.

 

אילו סגנונות לחדר שינה יש?

יש כל מיני סגנונות שאפשר לעצב בהם את חדר השינה שלכם. יש חדר שינה בסגנון מודרני שהוא יותר נקי, ברור ומתאפיין בצבע הלבן. הסגנון הכפרי משלב בתוכו אלמנטים של טבע ושימוש בגוונים של הצבע החום. סגנון נוסף הוא הסגנון הבוהו שיק שהוא סגנון יותר חופשי והוא מבוסס על שנות ה-70 ושנות ה-80. יש בו כל מיני צבעים, דפוסים ומרקמים. זהו סגנון שמבוסס על כל מה שרק תרצו. הסגנון התעשייתי מבוסס על עיצוב שהוא יותר קר ומתכתי. הוא סגנון רגוע אך לא רך ומלטף כמו השאר. כמובן שקיימים עוד הרבה מאוד סגנונות עיצוב ואתם יכולים גם לשלב בין כמה סגנונות שאהבתם.

איך תבחרו את חדר השינה שלכם?

כשאתם מעצבים חדר שינה, ובפרט את חדר השינה שלכם, אתם רוצים שהריהוט יהיה איכותי ולא יתפרק תוך יומיים. לא צריך להוציא את כל החסכונות שלכם על ריהוט אבל כן שווה להוציא קצת יותר בשביל לקנות אחד איכותי. כמו כן, אם אתם מעצבים את חדר השינה שלכם בצורה מינימליסטית, אין טעם לקנות ריהוט ענק. גודל הריהוט צריך להיות בהתאמה לגודלו של החדר. אבל לפני הכל, עליכם להבין מה הסגנון עיצוב אשתם רוצים לדבוק בו, אם אתם רוצים לקנות את כל חדר השינה כיחידה אחת או שאתם רוצים לקנות רק מיטה וכמובן, עליכם להחליט מה התקציב שלכם. אין ספק שהדבר הכי כיףזה לקנות כל מיני דברים חדשים לבית, אבל קצת פחות כיף לגלות שבזבזתם יותר ממה שרציתם. אנו ממליצים לכם להגדיר את התקציב שלכם לחדר השינה מבעוד מועד על מנת שלא תוציאו יותר ממה שאתם יכולים ורוצים. בזמן עשיית התקציב, קחו בחשבון גם את הסטיות הקטנות, אבל לא יותר מדי. אם אתם לא יכולים לבצע כרגע רכישה גדולה ומרוכזת של ריהוט, אתם יכולים לחלק את זה לכמה קניות, וכך פעם אחת לקנות חלק ובפעם אחרת לקנות את שאר הסט.