בטון בצנרת

רבות דנו בסתימות בצנרת. מה לא נאמר על זה? שכל המגבונים והתחבושות ההיגייניות שאתם משליכים לאסלה גורמים להן, ששורשי עץ מסבים לסתימות בצנרת. נאמר כבר כל מה שרק דמיינתם. אבל האם יצא לכם פעם לשמוע על תופעה של סתימה שנגרמת באמצעות הבטון? גם אנחנו לא ידענו עליה, לפני שהתוודענו לנושא. כבר מהשם, אתם בוודאי מבינים שתופעה זאת מחייבת טיפול מידי, לא היום, אלא כבר אתמול. עד כדי כך זה דחוף. הצנרת של הביוב, מאופייה, לא יכולה למגר את הבטון שהצטבר בה ביחד עם שאר השפכים שמיוצרים. לעתים זאת טעות מעשה אדם, ולעתים הטעות כבר נעשתה בתחילת בניית הנכס. מעבר לסתימה שהבטון מייצר, הוא גם יכול לגרום לסדקים, לשברים או לחלופין לסוגים של עיוותים בצנרת של הביוב.

תהליך המציאה של בטון בצנרת

קודם כל, אתם או בעל המקצוע חייבים למצוא היכן בדיוק הצטבר הבטון בצנרת, וזאת על מנת שיהיה אפשר לנסר את הבטון מבעוד מועד ולהוריד אותו מהמערכת. ואם לא תעשו זאת, המצב עשוי להסתבך, מה שיוביל לטיפול יותר מסיבי וחודרני, ולהתחייבות כספית רבה יותר, מן הסתם. במידה שיש תקלה כל שהיא בצנרת, יש למצוא את העומק והמיקום הספציפיים, שדרכם עוברים הצינורות. קודם כל, כדי לאתר בטון בצנרת יש לבצע צילום של צנרת הביוב. הצילום בעצם מאתר את השסתומים של הצינורות השקיה, אשר בולטים כלפי חוץ מהקרקע. באם נתקלתם בבעיה בחשמל, יש לאתר ראשית את התעלה החיצונית, ואז ישר לבצע חפירה בתעלה, על מנת לאתר את המשך הבעיה והמיקום הספציפי שלה, ובשלב הבא יש לנסר את הבטון.

הפתרון המושלם למיגור בטון בצנרת

כל איש מקצוע יציע לכם דרך אחרת למיגור הבעיה של בטון בצנרת. מה שמשותף לכולם, שהם יאמרו לכם לטפל בבעיה במידי, ללא כל עיכוב. אחת השיטות לטיפול בבעיה, המוצלחת והמוכחת, היא באמצעות רובוט, שאותו מפעיל רק איש מקצוע ספציפי, שעבר השתלמות והתמקצע בתחום. את הרובוט הנ"ל מפעילים מרחוק. ומה כה טוב ברובוט הזה? פשוט מאוד, הוא יחשוף בפני איש המקצוע את כל מה שחל מתחת לקרקע, כאשר תקבלו תמונה מלאה במחשב. המפעיל רובוט אמון על פענוח התמונה.